infolinia 800 111 111

Taxi Nova 800111111 to Korporacja taxi działająca od 25 lat zrzeszająca ok 7000 kierowców taxi . Jesteśmy właścicielem platynowego nr infolinii
wykorzystywanego w ok.40 miastach w Polsce. Numer 800111111 to znak rozpoznawczy naszej marki i jakości. Zrzeszając korporacje taxi w wielu miastach w Polsce , oddając w dzierżawę nr naszej infolinii, czy prowadząc zdalnie obsługę sieci w różnych miastach zwiększamy możliwości rozwoju i promocji.

Przyłączenie się do naszej sieci, to rozpoznawalność znaku firmowego i prostego numeru telefonu o dużym zasięgu. To dynamiczny i skumulowany rozwój dla wszystkich regionów. To także możliwość składania ofert w przetargach na usługi taxi o globalnym połączonym zakresie. Redukujemy przy tym znacznie koszty utrzymania. Korporacje które skorzystają z naszej propozycji w pocz¹tkowym okresie współpracy całkowicie zwalniamy z opłat wykorzystując możliwości i potencjał naszej Firmy.

Firma nasza jest prekursorem w Polsce wszelkich najnowszych technologii. Od 22 lat używamy systemów cyfrowych. Kierowcy jak i klienci używają zaawansowanych aplikacji Mtaxi. Klienci są powiadamiani Sms-mi os stanie zamówienia, przyjazdu taksówki, realizacji kursu, kwotach rozliczeniowych przy kursach bezgotówkowych i wielu innych. Kontrahenci mając wgląd online w system kontrolując stan zamówień, kosztów, limitów itp.. Zachęcamy do zapoznania się z dalszymi szczegółami naszej propozycji i
bezpośrednim kontaktem w przypadku zainteresowania.

Z przyjemnością przyjedziemy na spotkanie w celu przedstawienia i omówienie wszelkich szczegółów naszego projektu.dołącz do nas!

Dla korporacji taxi

Przyłączenie do sieci taxi NOVA to przyjęcie numeru infolinii 800111111 jako głównego numeru telefonu. Przekierowanie wszelkich połączeń z dotychczasowych numerów na infolinię celem zachowania i obsługi wszelkich dotychczasowych klientów. Przenosimy cały system i logistykę wykorzystując naszą centralę. Wyposażamy kierowców w naszą aplikacje do przyjmowania zleceń. Cała komunikacja odbywa się za pośrednictwem naszych systemów i pracowników. Lokalny system przyjmowania i wydawania zleceń zostaje zamknięty co decydująco wpływa na obniżenie kosztów utrzymania Waszej firmy. Utrzymujemy przy tym wszelkie dotychczasowe struktury i stanowiska pracowników funkcyjnych.

Zachowanie wszelkich umów i kontraktów. Wszystkie dotychczasowe numery tel. są nadal aktywne (działają w tle) . Korporacja zostaje całkowicie przyłączona do naszych systemów i struktur w ogólnopolskiej sieci taxi. Taxi Nova przejmuje na stałe wszelkie zobowiązania firmy (finansowe, roszczeniowe, umowy). Od momentu wdrożenia umowy kierowcy są zwolnieni całkowicie z wszelkich opłat przez okres kilku miesięcy.

Z tytułu większych możliwości i potencjału po okresie roku gwarantujemy znaczne obniżenie kosztów miesięcznych (najniższe koszty miesięczne w mieście) nawet do 50% dotychczasowych stawek. Wysokość opłat gwarantujemy na piśmie przed podpisaniem porozumienia. Możliwości wyboru formy rozliczeń dla kierowców (stawki stałej lub od zlecenia). Nova taxi pokrywa wszelkie bieżące roszczenia i zobowiązania firmy. Finansuje wszelkie formy reklamy jak ( materiały reklamowe, wizytówki , foldery, kalendarze, strony www, portale społecznościowe, kampanie sms ... ). Bierzemy udział w konkursach, przetargach dla usług taxi w danym regionie.dla kierowców

Taxi Nova 800111111 nawiąże współprace z licencjonowanymi kierowcami taxi we wszystkich obsługiwanych miastach. Zachęcamy do współpracy kierowców taxi jak i korporacje z innych miast. Gwarantujemy najlepsze warunki finansowe, promocyjne zasady przyjęcia, okresy bez składkowe, dowolność rozliczeń, najniższe stawki itd. Pomagamy osobom zaczynającym pracę na taksówce, Organizujemy kursy przygotowawcze i szkolenia do licencji. Możliwość pracy swoim samochodem jak i na pojazdach firmowych.
Osoby zainteresowane pracą w naszej sieci prosimy o kontakt bezpośredni pod nr tel 426300400.

 

DOMOWA

KONTAKT

 

INFO

zlecenia@taxifixy.pl

 

Biuro

42 630 04 00

 

Rekrutacja

662 111 110


Napisz do Nas...


© 2019 TAXI FIXY wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realziacja Strony internetowe Łódź