Najlepsza Oferta !
Promocja -pobierz i zamów przez aplikację, otrzymasz rabat i cenę gwarantowaną
Oferta specjalna dla firm
Zapraszamy do współpracy kierowców taxi…!

ZOBACZ CENNIKZOBACZ GALERIĘ

GDAŃsk , gdynia, sopot

 

TAXI FIXY 800 111 111

Firma TAXI FIXY 800 111 111 świadczy usługi przewozowe od 1993 roku. Działamy w kilkudziesięciu miastach w Polsce z siedziba i główna centralą w Łodzi . Wieloletnie doświadczenia pozwalają nam , zapewnić Państwu najwyższy poziom świadczonych usług. Specjalizujemy się w obsłudze Klientów Korporacyjnych i Indywidualnych w zakresie przewozu osób . Akceptujemy wszystkie formy płatności. Rozliczenia bezgotówkowe z odroczonym terminem płatności, Vouchery, karty płatnicze. Nasze aplikacje i infolinie obsługują ponad 40 miast w całym kraju a do Państwa dyspozycji jest ok. 5000 licencjonowanych kierowców taxi.
Kompleksowo i profesjonalnie zabezpieczamy przewozy transferów VIP na trasach Łódź / Warszawa / Kraków / Wrocław /  Poznań / Katowice i inne. Wdrażając najnowsze systemy i technologie cały czas podnosimy jakość i ofertę usług. Taksówki osobowe, pojazdy nieoznakowane, limuzyny VIP, Busy i autokary oraz profesjonalnie przygotowani i przeszkoleni kierowcy spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z indywidualną ofertą miast, ofertą dla firm jak i naszym serwisem transferowym pod adresem www.serwisvip.pl


Posiadamy własny tabor oraz zrzeszamy wiele różnych korporacji taxi z wielu miast. Jesteśmy właścicielem platynowego numeru ogólnopolskiej infolinii . Numer 800111111 to znak rozpoznawczy naszej marki i jakości. Wszystkie samochody firmowe taxi Fixy oraz zrzeszone korporacje taxi w wielu miastach w Polsce obsługiwaną jedna centralę . Zamówienia taksówek przyjmowane są za pośrednictwem bezpłatnej infolinii oraz przez nową aplikację z możliwością płatności online z gwarancją ceny deklarowanej.

Firma nasza jest prekursorem w Polsce wszelkich najnowszych technologii. Od wielu lat używamy systemów cyfrowych. Kierowcy jak i klienci używają zaawansowanych aplikacji i systemów. Klienci są powiadamiani Sms-mi os stanie zamówienia, przyjazdu taksówki, realizacji kursu, kwotach rozliczeniowych przy kursach bezgotówkowych i wielu innych. Kontrahenci mając wgląd online w system kontrolując stan zamówień, kosztów, limitów itp.

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty obsługi bezgotówkowej i bezpośrednim kontaktem z przedstawicielem firmy.

 

 

 

Aplikacja taxi fixy

Zamów Taxi przez aplikację
mobilną w Twoim telefonie

 

Vany i busy


Proponujemy przejazdy samochodami typu VAN od 6 do 9 osób. Usługa kierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i firm. Przewóz grup zorganizowanych po mieście i w transferach krajowych.  Zabezpieczamy imprezy okolicznościowe,  bankiety, zjazdy… Posiadamy komfortowe VAN-y marki Mercedes VITO/VIANO 6-9 osobowe. Sprinter 14-21 osób, Autokary do 54 osób

  • Tapicerka skórzana lub welurowa
  • Komfortowe fotele (rozkładane)

  • Indywidualne oświetlenie i nawiewy
  • Dodatkowa klimatyzacja z tyłu pojazdu
  • Konwektorowe i postojowe ogrzewanie
  • DVD/TV

OFERTA DLA FIRM

TAXI FIXY 800 111 111 ma przyjemność zaproponować Państwu usługi taxi w zakresie przewozu osób i bagażu na dogodnych warunkach . Samochody renomowanych marek zachodnich, limuzyny VIP, busy, autokary i pojazdy dostawcze . Specjalizujemy się w świadczeniu bezgotówkowych usług dla Firm. Przy podpisaniu umowy o wzajemnej współpracy oferujemy dogodne warunki cenowe w bezgotówkowych rozliczeniach z odroczonym terminem płatności . Systemy rozliczeń dostosowujemy indywidualnie wg potrzeb kontrahenta. Weryfikacja osób uprawnionych,  imienne karty na okaziciela, limity kont rozliczeniowych czy wewnętrzne podziały na grupy rozliczeniowe to podstawowe cechy ułatwiające klientom kontrole nad rozliczeniami i wydatkami.  Dostęp kontrahentów do swoich kont on-line umożliwia zamawianie zaleceń , weryfikację i edycję zamówień, kontrolę kosztów, archiwa, analizy i inne funkcje.Wydane kontrahentom wewnętrzne karty kredytowe taxi NOVA mają zastosowanie dla całej oferty usług we wszystkich obsługiwanych przez nas miastach.

Satysfakcje i zadowolenie z korzystania z naszych usług potwierdzają wydane nam przez ostatnie kilkanaście lat referencje naszych kontrahentów krajowych jak i firm zagranicznych. Osoby składające zamówienia  z telefonów komórkowych otrzymują informacje sms-m zwrotnym o przyjęciu i aktualnym stanie zamówienia.

Dodatkowe funkcje jak podgląd na mapie on-line o dojeżdżającej taksówce, czasie dojazdu , marce pojazdu i inne udostępnione są klientom zamawiającym przez aplikację mobilna. Przy rozliczeniach bezgotówkowych klient otrzymuje sms/mail o zaksięgowanej kwocie na jego koncie
Rozliczenia bezgotówkowe to idealne i wygodne rozwiązania dla firm i instytucji które korzystają z transportów lokalnych  i transferowych.

 

biuro@taxifixy.pl | tel.426300400


Taxi Bagażowe

TAXI FIXY 800 111 111 ma przyjemność zaproponować Państwu usługi taxi w zakresie przewozu osób i bagażu na dogodnych warunkach . Samochody renomowanych marek zachodnich, limuzyny VIP, busy, autokary i pojazdy dostawcze .

Pon -pk 7-17 pierwsza godz. 50zł, każde następne rozpoczęte pół godz. 25 zł
Pon -pk 17-7 pierwsza godz. 75zł, każde następne rozpoczęte pół godz. 35 zł
Sob-niedz 00-24 pierwsza godz. 50zł, każde następne rozpoczęte pół godz. 25 zł

Trasa
2 zł za 1 km w obie strony ( powyżej 300 km)
+25 zł za każde rozpoczęte pół godz postoju (załadunek, oczekiwanie… )
+50 za wyjazd w trasę w sobotę oraz niedzielę
+100 za wyjazd w dni świąteczne.


POMOC DROGOWA - Laweta Łódź i okolice
tel. 42 6555 555

 

cennik GDAŃSK

  Opłata
Opłata Początkowa 7 zł
Taryfa 1 za km 2,40 zł
Taryfa 2 za km 3,60 zł
Taryfa 3 za km 4,80 zł
Taryfa 4 za km 7,20 zł
Odpalanie z kabli 30 zł
kombi dopłata 10 zł
van dopłata 20 zł
zwierzęta dopłata 10 zł
Holowanie taksometr x2 - min 50 zł
Opłata czasowa za 1h 50 zł
zakupy 50 zł

Z GDAŃSKA do Opłata
Malbork/Elbląg 250 zł
TORUŃ 550 zł
POZNAŃ 1000 zł
odprowadzenie auta taxometr x3
ŁÓDŹ 1200 zł
WARSZAWA 1200 zł

 

*Ceny brutto plus opł. Parkingowo/drogowe

Cena za 1 km powyżej 50km 1,20- kat pojazdu seg D Premium
Cena za 1 km powyżej 50km 1,90- kat pojazdu seg S TOP
Cena za 1 km powyżej 50km 1,50- kat pojazdu VAN/BUS do 9 osób
Cena za 1 km powyżej 50km 3,00- kat pojazdu Autokar do 30 osób

KONTAKT

 

INFOLINIA

800 111 111

 

INFO

zlecenia@taxifixy.pl

 

Biuro

42 630 04 00

 

Rekrutacja

662 111 110


Napisz do Nas...

POMOC DROGOWA - Laweta Łódź i okolice
tel. 42 6555 555


© 2019 TAXI FIXY wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realziacja Strony internetowe Łódź